De verbinding

Dienstregeling

Maandag tot en met vrijdag van Wijhe naar Raalte

Halte 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Wijhe station/NS - vertrek 06.43 07.43 08.43 09.43 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43 17.43
Langstraat 06.44 07.44 08.44 09.44 10.44 11.44 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44 17.44
Dijkzicht/Havenpoort 06.48 07.48 08.48 09.48 10.48 11.48 12.48 13.48 14.48 15.48 16.48 17.48
Raalterweg 06.52 07.52 08.52 09.52 10.52 11.52 12.52 13.52 14.52 15.52 16.52 17.52
Peperkamp 06.53 07.53 08.53 09.53 10.53 11.53 12.53 13.53 14.53 15.53 16.53 17.53
Boerhaar 06.56 07.56 08.56 09.56 10.56 11.56 12.56 13.56 14.56 15.56 16.56 17.56
De Wesenberg 07.00 08.00 09.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 17.00 17.00 18.00
Broekland 07.02 08.02 09.02 10.02 11.02 12.02 13.02 14.02 15.02 16.02 17.02 18.02
Langkampweg 07.08 08.08 09.08 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08
De Haar 07.10 08.10 09.10 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10
Oude Molenweg/Pauluskerk 07.11 08.11 09.11 10.11 11.11 12.11 13.11 14.11 15.11 16.11 17.11 18.11
Westdorplaan/D'kamp 07.12 08.12 09.12 10.12 11.12 12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 17.12
Postkantoor 07.13 08.13 09.13 10.13 11.13 12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13 18.13
Kruisstraat 07.14 08.14 09.14 10.14 11.14 12.14 13.14 14.14 15.14 16.14 17.14 18.14
Raalte station/NS - aankomst 07.15 08.15 09.15 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15

Maandag tot en met vrijdag van Raalte naar Wijhe

Halte 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Raalte station/NS - vertrek 07.20 08.20 09.20 10.20 11.20 12.20 13.20 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20
Kruisstraat 07.21 08.21 09.21 10.21 11.21 12.21 13.21 14.21 15.21 16.21 17.21 18.21
Postkantoor 07.22 08.22 09.22 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22
Westdorplaan/D'neeskamp 07.22 08.22 09.22 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22
Oude Molenweg/Pauluskerk 07.23 08.23 09.23 10.23 11.23 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23
De Haar 07.24 08.24 09.24 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24 18.24
Langkampweg 07.25 08.25 09.25 10.25 11.25 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25 18.25
Broekland 07.31 08.31 09.31 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31 18.31
De Wesenberg 07.33 08.33 09.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 18.33
Boerhaar 07.36 08.36 09.36 10.36 11.36 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36 18.36
Wijhe station/NS - aankomst 07.43 08.43 09.43 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43 17.43 18.43

Alleen op vrijdagavond van Wijhe naar Raalte

Halte 1 2
Wijhe station/NS - vertrek 18.43 19.43
Langstraat 18.44 19.44
Dijkzicht/Havenpoort 18.48 19.48
Raalterweg 18.52 19.52
Peperkamp 18.53 19.53
Boerhaar 18.56 19.56
De Wesenberg 19.00 20.00
Raalte Broekland 19.02 20.02
Langkampweg 19.08 20.08
De Haar 19.10 20.10
Oude Molenweg/Pauluskerk 19.11 20.11
Westdorplaan/Domineeskamp 19.12 20.12
Postkantoor 19.13 20.13
Kruisstraat 19.14 20.14
Raalte station/NS - aankomst 19.15 20.15

Alleen op vrijdagavond van Raalte naar Wijhe

Halte 1 2
Raalte station/NS - vertrek 19.20 20.20
Kruisstraat 19.21 20.21
Postkantoor 19.22 20.22
Westdorplaan/Domineeskamp 19.22 20.22
Oude Molenweg/Pauluskerk 19.23 20.23
De Haar 19.24 20.24
Langkampweg 19.25 19.25
Broekland 19.31 20.31
Wijhe De Wesenberg 19.33 20.33
Boerhaar 19.36 20.36
Wijhe station/NS -aankomst 19.43 20.43

Zaterdag van Wijhe naar Raalte

Halte 1 2 3 4 5 6 7 8
Wijhe station/NS- vertrek 09.43 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43
Langstraat 09.44 10.44 11.44 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44
Dijkzicht/Havenpoort 09.48 10.48 11.48 12.48 13.48 14.48 15.48 16.48
Raalterweg 09.52 10.52 11.52 12.52 13.52 14.52 15.52 16.52
Peperkamp 09.53 10.53 11.53 12.53 13.53 14.53 15.53 16.53
Boerhaar 09.56 10.56 11.56 12.56 13.56 14.56 15.56 16.56
De Wesenberg 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00
Raalte Broekland 10.02 11.02 12.02 13.02 14.02 15.02 16.02 17.02
Langkampweg 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08
De Haar 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10
Oude Molenweg/Pauluskerk 10.11 11.11 12.11 13.11 14.11 15.11 16.11 17.11
Westdorpl'n/D'kamp 10.12 11.12 12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12
Postkantoor 10.13 11.13 12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13
Kruisstraat 10.14 11.14 12.14 13.14 14.14 15.14 16.14 17.14
Raalte station/NS - aankomst 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15

Zaterdag van Raalte naar Wijhe

Halte 1 2 3 4 5 6 7 8
Raalte station/NS - vertrek 10.20 11.20 12.20 13.20 14.20 15.20 16.20 17.20
Kruisstraat 10.21 11.21 12.21 13.21 14.21 15.21 16.21 17.21
Postkantoor 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22
Westdorplaan/D'kamp 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22
Oude Molenweg/Pauluskerk 10.23 11.23 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.23
De Haar 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24
Langkampweg 10.25 11.25 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25
Broekland 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31
Wijhe De Wesenberg 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33
Boerhaar 10.36 11.36 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36
Wijhe station/NS - aankomst 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43 17.43